Подаруйте собі відпочинок на Мальті!

Збираючись на відпочинок на Мальту не всі здогадуються, що ця маленька морська країна так багата історичними подіями та пам’ятками минулих часів, до того ж купити Авіаквитки онлайн . Столиця Мальти місто Валлетта — яскраве тому підтвердження. Архітектура цього міста, як і багатьох інших поселень Мальти, мало змінилася з часу середньовіччя. Фортеці і лицарські маєтки здаються лише недавно покинутими своїми власниками.
Відпочиваючи на Мальті помічаєш, що уклад життя місцевих жителів також злегка «середньовічний». У великих містах тут люблять тишу і спокій, нічні дискотеки користуються популярністю тільки у приїжджих. Самі ж мальтійці люблять увечері випити чаю і разом з сонцем відправитися відпочивати.
Місцеві жителі пишаються національною музикою, тут щорічно проводяться фестивалі традиційної мальтійської пісні. Відпочиваючи на Мальті вам варто на них побувати. Багато хто чув пісні остров’ян, кажуть потім, що вони побачили в них справжню Мальту.
На Мальті є також два театри, обидва знаходяться на острові Гоцо. Тут дають свої спектаклі які приїжджають з різних країн на гастролі театральні трупи.
Мальта на весь світ славиться своїми витонченими творами ремісничого мистецтва. Особливо гарні мережива ручної вичинки і «рукоткание» полотна, зроблені місцевими майстринями, заслуговують на увагу також вироби мальтійських склодувів і філігранщіков по сріблу, які ви можете привести з собою в якості сувенірів, повертаючись з відпочинку на Мальті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *